vantos-lapas

Kainos: Nuo iki

Pirtininkai, kuriuos galite išsikviesti:

Čia rasite mūsų pirtininkus, kurie profesionaliai padės Jums pajusti visą pirties malonumų gamą. Juk ne be reikalo sakoma - pirties nemėgsta tik tas, kas dar nebuvo geroje pirtyje su geru pirtininku.

Antanas Bagdonas

Tel. nr: 8 640 28482, el.p. antanas@pirtininkas.lt

Kaunas, Lietuva

Moto

Grąžinu tikėjimą pirtimi (tokius žodžius nuolat girdžiu  iš silpnosios lyties atstovių, kurioms įrodau, kad pirtis gali būti be pragariško karščio ir šiurkštaus vanojimo).

Vieta, kur teikia paslaugas

Esu profesionalus pirtininkas, dirbu Kauno centre įsikūrusioje SPA „Saulėja”. Sutartu laiku galiu atvykti ir į jūsų nuosavą arba nuomojamą pirtį.

Patirtis

Pirtį pamėgau studijų laikais. Aktyviai pirtininkauju nuo 2006 m. Esu baigęs VšĮ „Pirties akademija“ 2 metų kursus, mano pagrindinis mokytojas – Latvijos pirties guru Ziedonis Karklinš.  2013 m. Latvijoje buvau išrinktas „Metų pirtininku“. Esu vienas iš unikalaus atpalaiduojamojo žilvičių vytelių masažo pradininkų Lietuvoje.

Siūlomų paslaugų ypatumai

Organizuoju pirties vakarus, kurių trukmė – ne mažiau nei 3 valandos. Tokius vakarus organizuoju įvairiam kiekiui žmonių – ir dviejų asmenų šeimai, ir 20 asmenų kolektyvui. Programą derinu pagal užsakovų pageidavimą (pirmo garo ritualas, šveitimo procedūros, vanojimai, įvairių rūšių masažas). Siūlau specialią programą mergvakariams ir bernvakariams. Pirčių savininkus mokau tinkamai panaudoti savo pirtį įvairioms procedūroms. Skaitau paskaitas apie pirtį bei organizuoju pirtininko meistriškumo pamokas.

Paslaugų kaina:

  1. Programa skirta 8-10 žmonių grupei 3 – 4 valandoms, kai procedūros atliekamos  savarankiškai, bet su pirtininko pagalba.  Kaina 160 eurų. Į šią kainą įskaičiuota visos reikalingos procedūroms priemonės.
  2. Pirties programa „Tik Jums“. Procedūros atliekamos 1-2 asmenims. Ypatingos pirties programos suteikiančios Jums neužmirštamas akimirkas, leidžiančios atsipalaiduoti ir pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių mėgaujantis išskirtiniu pirties meistro dėmesiu Jums. Kaina 100-120 eurų.

Antanas Mažvila

Tel. nr: 8 657 58420, el.p. antanas12@gmail.com

Vilnius, Lietuva

Moto

Tikrą pirties malonumą pajusi tik su geru pirtininku.

Vieta, kur teikia paslaugas

Vykstu į užsakovų pageidaujamas pirtis.

Kiti paslaugų ypatumai

Galiu atvykti į užsakovo pageidaujamą vietą su savo mobilia pirtimi. Savo mikroklimatu, plautų patogumu procedūroms ir garo kokybe smarkia lenkiančia ne tik didelę dalį mobilių, bet ir nemažai stacionarių pirčių. Ji yra puikiai įvertinta profesionalių pirtininkų.

Patirtis

Pirtininkystės žinias gilinu jau daugiau kaip 10 metų ir vis tiek manau, kad yra dar ko pasimokyti iš kitų pirties bičiulių ir mielai dalinuosi žiniomis su kitais. Nuo 2012 metų esu dalyvavęs daugybėje masinių renginių, tokių kaip: “Pirties diena”, “Gintarinė Baltija”,  “Žvalumo diena”,  „Latvijos pirties festivalis”, “Obuolinės”.

Siūlomų paslaugų ypatumai

Vanoju vantomis, darau aromatinės druskos procedūras, masažus vantomis, karklų vytelėmis. Atlieku „muilo“ masažą. Vaišinu žolelių arbatomis.

Paslaugų kaina:

  1. Programa skirta 8-10 žmonių grupei 3 – 4 valandoms, kai procedūros atliekamos  savarankiškai, bet su pirtininko pagalba.  Kaina 150 eurų. Į šią kainą įskaičiuota visos reikalingos procedūroms priemonės.
  2. Pirties programa „Tik Jums“. Procedūros atliekamos 1-2 asmenims. Ypatingos pirties programos suteikiančios Jums neužmirštamas akimirkas, leidžiančios atsipalaiduoti ir pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių mėgaujantis išskirtiniu pirties meistro dėmesiu Jums. Kaina 90-110 eurų.
  3. Nuomoju mobilią pirtį. Tai ko gero viena didžiausių ir talpiausių mobilių pirčių Lietuvoje. Nuomos kaina vienai dienai – 100 EUR. Jei nuomojamasi ilgiau kaip dienai, nuomos kaina antrai ir visoms kitoms dienoms – 80 EUR. Jei mobilioji pirtis pristatoma į nuomininko pageidaujamą vietą, už vieną nuvažiuotą kilometrą imamas 0,30 EUR mokestis, skaičiuojant už kelią pirmyn ir atgal nuvežant ir tiek pat parsivežant pirtį, bet ne mažiau kaip 30 EUR.

Ričardas Rasiukas

Tel. nr: +370 650 98888, el.p.  ricardas.r@icloud.com

Telšiai-Klaipėda-Lietuva

Moto

Lai visada mus stiprina medžių ir augalų energija.

Lai pirties angelai saugo ir sveikatina mus.

Šeima, sveikata, meilė, lengvas pirties garas.

Vieta, kur teikia paslaugas

Esu profesionalus pirtininkas, dirbu ANGELŲ MALŪNE

Dirbu idividualiai.

Dirbu ir su grupėmis. Nuo 10-30 svečių. Grupės didį apsprendžiai garinės talpa.

www.angelumalunas.lt

Keliaujanti pripučiama pirtis su priepirčių. Talpina 20 -25 svečių.

Programa gali susidaryti iš kelių dienų. Šamano laužas ir būgno garsai (pirmos dienos vakaras). Speciali ryto mankšta (Japonijos vienuolių), paskaita apie gerąją Lietuvišką pirtį. Pirties pravedimas (antra diena).

Sutartu laiku galiu atvykti ir į jūsų nuosavą arba nuomojamą pirtį.

Patirtis

Pirtį pamėgau dar vaikystėje. Mokiausi ten kur buvo žynių apie gerąją ir sveikają  pirtį -Lietuva, Latvija, Rusija, Ukraina, Baltarusija.

Siūlomų paslaugų ypatumai

Pirties edukacinės programos:

Sakralinė pirtis           7

Antistresinė pirtis      5

Moterų pirtis               4-5

Vyrų pirtis                    5

Vaikų pirtis                   3-5

Pažintinė pirtis            4

Pirties procedūrinės programos:

Pirties procedūros.    Nuo 1 iki 4 svečių (vanojimas,pilingas,masažas,vibro akustinis masažas,)

Skaitau paskaitas apie pirtį:

Paslaugų kaina:

Kaina sutartinė, pagal pateiktas paslaugas.

Artūras Česna

Tel. nr: +370 698 56402, el.p. arturas.cesna@ekskomisarai.lt

Vilnius, Lietuva

VIETA KURIOJE TEIKIA PASLAUGAS

Atvykstu į užsakovų pageidaujamas pirtis

PATIRTIS

Virš dešimt metų domiuosi pirtininko profesija. Mokiausi Pirties

akademijoje, sėmiausi patirties iš geriausių Lietuvos ir kitų šalių

pirtininkų. Dalyvauju įvairiuose renginiuose: „Pirties diena“, „Žvalumo

diena“, „Obuolinė“, „Pirties garas“ Druskininkų vandens parke ir kt.

 

SIŪLOMOS PASLAUGOS

  • Vedu pažintines pirtis-supažindinu su pirties procedūromis, pirties priemonėmis, mokau vanojimo, aromaterapijos, haloterapijos ir kt.
  • Užsakovo pirtyje vedu pirties programas žmonių grupėms.

PASLAUGŲ KAINA

Pirties programa grupėms 150 eurų

Pažintinė pirtis 200 eurų

Asmeninė pirtis (1-2 asmenys) 100-120 eurų

*į kainą neįskaičiuotos kelionės išlaidos

Albertas Kašėta

Tel. nr: +370 659 54224, el.p. almersa@gmail.com

Vilnius, Lietuva

Moto

Sveikame kūne – sveika siela

Vieta, kur teikia paslaugas

 Esu profesionalus pirtininkas iš Vilniaus. Pirties programas vedu  Jūsų pasirinktoje ar mano rekomenduotoje pirtyje visoje Lietuvoje.  Galiu atvykti į užsakovo pageidaujamą vietą su mobilia pirtimi – kemperiu.

Patirtis

Pirtimi domiuosi nuo vaikystės, pradėjęs sportuoti dziudo ir sambo. Kadangi prieš varžybas tekdavo ,,reguliuoti” kūno svorį, tam tikslui buvo naudojamos ir pirties procedūros.

Dirbant treneriu ir pačiam  sportuojant pirtis tapo neatsiejama treniruočių  mikrociklo dalimi. Priešvaržybiniame treniruočių cikle pirtis tampa ir kūno svorio reguliavimo vieta, o po varžybų – puiki atstatomoji priemonė.

Studijuodamas Lietuviškos pirties akademijoje ir ją baigęs 2014 metais įgijau pirtininko –.profesionalo kvalifikaciją. 2015m. pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintą programą, išlaikęs praktinį ir teorinį egzaminus įgijau teisę atlikti pirties procedūras bei teikti sveikatingumo paslaugas pirtyje, gaudamas tai patvirtinantį pirtininko profesionalo sertifikatą.

Esu dalyvavęs įvairių pirties meistrų, tokių kaip  Zieduonis Karklinš, Vasilij Lechov,  Dimitrij Dobrovolskij, Oleg Rebikov,  Aleksandr Marcenko, Svetlana Serebrova, Sergej Slubskij  kursuose bei seminaruose.

Dalyvavau keliuose Lietuvos vanojimo čempionatuose, Baltarusijos tarptautiniame vanojimo čempionate ,,Lazenki 2017”, kur iškovojau 1 vietą.

Siūlomų paslaugų ypatumai

Pirtyje vedu įvairius grupinius ir individualius pirties renginius, kuriuose pagrindinė procedūra yra vanojimas. Tokius renginius galiu vesti  įvairiam kiekiui žmonių – ir dviejų asmenų šeimai, ir 30 asmenų kolektyvui. Organizuojamų pirties renginių trukmė gali būti 3-6 valandos. Pirties programą derinu pagal užsakovų pageidavimą. Siūlau specialią programą moterims -. liekninamają anticeliulitinę kūno puoselėjimo procedūrą pirtyje. Pirtis sportininkams – dvikovinių sporto šakų sportininkams pagal specialią metodiką prieš varžybas padedu sureguliuoti svorį.

Paslaugų kaina

  1. Pirties programa 8-30 žmonių grupei 3-6 valandoms. Kaina nuo 80 eurų. Į kainą įskaičiuota visos pirties procedūroms reikalingos priemonės.
  2. Individuali pirties programa 1-4 asmenims. Ypatingos pirties programos suteikiančios Jums neužmirštamas akimirkas, leidžiančios atsipalaiduoti ir pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių mėgaujantis išskirtiniu pirties meistro dėmesiu Jums. Kaina 60-120 eurų.
  3. Mobilios pirties – kemperio nuomos kaina vienai dienai – 80 eurų. Jei nuomojamasi ilgiau kaip dienai, nuomos kaina antrai ir visoms kitoms dienoms – 60 eurų. Mobili. Pirtis nuomojama tik papildomai užsisakius pirtininko paslaugas.

Aridas Pabedinskas 

Tel. nr: 8 698 33580, el.p. pirtis@aridopirtis.lt

Skaidiškės, Vilniaus raj., Lietuva

Moto

Kiekviena pirtis turi turėti pirtininką. Pirtininkas, svarbiausias žmogus lietuviškoje pirtyje.

Vieta

Esu pirtininkas profesionalas, todėl mane visada rasite pirtyje – „Arido pirtis“. Tačiau jau seniai keliauju po Lietuvą ir atvažiuoju į Jūsų pirtį.

Patirtis

Kol neturėjau savo pirties, buvau keliaujantis pirtininkas. Tačiau nuo 2006 metų pradėjau profesionaliai teikti sveikatingumo paslaugas savo pirtyje. Esu Profesionalių pirtininkų asociacijos bei Lietuvos masažuotojų asociacijos narys.

Siūlomų paslaugų ypatumai

Aš teikiu sveikos pirties paslaugos, kurių esmė yra kompleksinis gamtos veiksnių poveikis žmogaus organizmui. Esminiai komponentai pirtyje yra keturios gamtos stichijos: ugnies karštis, akmuo, vanduo ir oras. Pirtyje gausiai naudojami augalai ir jų sudėtinės dalys.

Teikiamų paslaugų tikslas supažindinti su saugiomis lietuviškos pirties tradicijomis, sudaryti sąlygas savarankiškai arba su pirties meistro pagalba atlikti sveikatingumo procedūras. Pirtyje vykstantys procesai (kaitinimasis ir atsivėsinimas) veikia visas organizmo sistemas. Todėl teikiamos pirties sveikatingumo paslaugos gali turėti teigiamą poveikį lankytojų sveikatai.

Pati naudingiausia sveikatai paslauga suteikiama kai pirtininkas dirba su 1-2 svečiais. Tačiau mano edukacinės ir poilsinės pirties programos pritaikytos įvairaus dydžio žmonių grupėms, dirbu tiek su 10,  tiek ir su 100 žmonių.

Kainos

Paslaugų kainos yra kintantis dalykas ir skelbiamos mano interneto svetainėje www.aridopirtis.lt