vantos-lapas

Kainos: Nuo iki

 • Aprašymas
 • Lokacijos informacija
 • Apie pirtį
 • Privalumai

Aprašymas

Turbūt, kaip ir daugelis šiuolaikinių žmonių, labai vertinate galimybes, kai galite atitrūkti nuo reikalų ir atsipalaiduoti? Įsivaizduokite, kaip nuostabu praleisti dieną arba visą savaitgalį ar net visą savaitę draugų rate senovinėje, paslapties apgautoje, sodyboje ant upės kranto, kur nuo 1851 m. veikė vandens malūnas, o aplinkui jis supamas pasakišku kraštovaizdžiu: tankus, gražus miškas, didžiulis tvenkinys bei upė. Tai nėra eilinė kaimo turizmo sodyba, bet unikali vieta, kur Jūs galėsite puikiai pailsėti, išmėginti tikrąją sveiką pirtį pagal senovines tradicijas su profesionalaus pirtininko atliekamais autentiškos pirties ritualais.

„Angelų malūno“ sodyba yra puiki vieta tiek šeimos progoms švęsti, tiek įmonių renginiams (seminarams, banketams ir pan.). Erdvi senovinė banketinė salė  su visa renginiams reikalinga, puikiaivaizdo ir garso aparatūra, kurioje telpa iki 60 žmonių. „Angelų malūno“ sodyboje galite organizuoti net kelių dienų renginius, nes čia Jūsų patogumui yra 10 kambarių su 29-iomis miegamosiomis vietomis Jūsų bei Jūsų svečių apgyvendinimui.

O gal domina aktyvus poilsis. „Angelų malūno“ sodyboje Jūs galite mėgautis vandens žygiu su baidarėmis, žvejoti trofėjines lydekas, organizuoti dviračių žygius po Varnių regioninį parką ir aplankyti senovines bažnyčias, piliakalnius bei muziejus.

Yra galimybė apsigyventi tiek kambariuose, tiek palapinių stovykloje.

„Angelų malūno“ sodyba įsikūrusi Telšių rajone, Varnių regioniniame parke, (Kuršai) Kūlio Daubos kaime. Mielai kviečiame atvykti į ekskursiją po 1851 m. statytą malūną.

Supažindinsime Jus su XIX a. grūdų malimo procesu bei pavaišinsime natūralia žolelių arbata. Po ekskursijos galėsite išsikepti dešrelių ir surengti žaidimus savo draugų kompanijoje po atviru dangumi.

ČIA ESATE VISADA LAUKIAMI.

Nuomos kaina: Nuo 35€  vienam svečiui   Spausti čia: http://www.angelumalunas.lt/services-services/id-17/

Pirties programos GRUPĖMS

Sakralinė pirtis           7      užėjimai. iki 10 svečių

Antistresinė pirtis      5-6   užėjimai  iki 10 svečių

Moterų pirtis               4-5  užėjimai. iki 10 svečių

Vyrų pirtis                    5      užėjimai. iki 10 svečių

Vaikų pirtis                   3-5  užėjimai. iki 10 svečių

Pažintinė pirtis            4       užėjimai iki 26 svečių

Pirties procedūros:    nuo 1 iki 4 svečių

Keliaujanti pripučiama pirtis su priepirčiu.

Talpina 20 -25 svečių. Programa gali susidaryti iš kelių dienų. Šamano laužas ir būgno garsai(pirmos dienos vakaras). Speciali ryto mankšta (Japonijos vienuolių), paskaita apie gerąją Lietuviška pirtį. Pirties pravedimas (antra diena).

 • Adresas: Telšių.r Kūlio Daubos kaimas
 • Miestas: Telšių raj.
 • Apskritis/rajonas: Telšių apskritis
 • Šalis: Lietuva

Bendra informacija apie pirtį

 • Kaina: nuo €50
 • Miegamosios vietos: 29
 • Vietos pirtyje: 1-20
 • Pirties paslaugos: Pirtį veda šeimininkai

Kontaktinė informacija

Ričardas Rasiukas
Ričardas Rasiukas

Skambinkite ar rašykite mums!